سرور اختصاصی

سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز

سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز در داخل کشور و خارج کشور ، شامل ایران، آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، انگستان ، هلند ، روسیه ، ترکیه ، امارات، و سایر کشور های درخواستی شما. قیمت مناسب همراه با پشتیبانی فنی و مشاوره رایگان ،نصب و پیکربندی سیستم عامل و نرم افزار ها و سرویس های درخواستی شما به صورت رایگان یا حداقل هزینه.فایرسرور همیشه همراه شما خواهد بود.

سرور اختصاصی ایران

استفاده از سرور اختصاصی داخل کشور باعث افزایش سرعت دسترسی ،پینگ کمتر برای کاربران داخل کشور ، تداوم اتصال و دسترسی بالا حتی در صورت قطع اتصال اینترنت به خارج از کشور را باعث میشود. فایرسرور ارائه دهنده سرور اختصاصی ایران با استفاده از تجهیزات شبکه قدرتمند سیسکو و میکروتیک ، پورت اینترنت ۴۰ گیگابیت برای هر رک و  پورت ۱ گیگابیت برای هر یونیت  واقع در برترین دیتاسنتر داخل کشور   دیتاسنتر برج میلاد اسیاتک است که برای اولین بار درایران  پهنای باند نامحدود به داخل و خارج کشور را ارائه میدهد. سخت افزار های ارائه شده در فایرسرور انواع سرورهای XEON  از برندهای معتبری همچون hp  و سوپر میکرو میباشد.

شروع قیمت از  ۷۵۰۰۰۰ تومان    مشاهده پلن ها

سرور اختصاصی آلمان

آلمان با دارا بدون شبکه قوی و پیشرفته اینترنتی ودیتاسنترهای معتبر همچون هتزنر یکی از میزبانان کابران ایرانی میباشد.همچنین به دلیل پینگ پایین به شبکه ایران سرعت مناسبی را برا سایت های ایرانی فراهم میکند.دیگر مزیت سرورهای اختصاصی آلمان قیمت مناسب آنها همراه با سخت افزارهای خوب و اپ تایم بالا ۹۹٫۹۹% می باشد.

سرور اختصاصی آلمان از دیتا سنترهای  مطرحی همچون hetzner ارائه میشود.

 

شروع قیمت از ۱۸۵۰۰۰ تومان   مشاهده پلن ها

سرور اختصاصی انگلستان

redstation

redstation دارای ۸ دیتاسنتر در انگلستان می باشد. به با شبکه های فیبر نوری اختصاصی متصل بهم هستند و داری اپ تایم بسیار بالا انعطاف پذیری بالا بر روی محیط ابری  با استفاده از تکنلوژی های مانند  metal cloud و public cloud و hybrid cloud mix و با استفاده از اتصالات MPLS به شبکه جهانی متصل هستند. سرورهای بسیار قدرتمند با قایبلیت پردازش های موازی و برنامه های کاربردی وب تحویل از مشخصه های  دیتاسنتر redstation انگلستان می باشد.

شروع قیمت از  ۱۸۵۰۰۰ تومان مشاهده پلن ها

zare

…….

 

شروع قیمت از ۱۸۵۰۰۰ تومان   مشاهده پلن ها

سرور اختصاصی آمریکا

سرور اختصاصی Nocix آمریکا تماما به یک حلقه فیبرنوری اختصاصی در شهر Kansas city آمریکا متصل هستند.این فیبر نوری مختص به ما نمیباشد. سرور اختصاصی Nocix  آمریکا به فیبرنوری های متعدد از ارائه دهندگان مختلفی متصل است. که این امر باعث پایداری و ضریب اطمینان بیشتری برای پایداری سرورها می باشد.سرور اختصاصی Nocix آمریکا از یک شبکه کاملا موازی تار عنکبوتی با طراحی  redundant استفاده میکند.

شروع قیمت از ۱۸۵۰۰۰ تومان   مشاهده پلن ها

سرور اختصاصی  روسیه

سرور اختصاصی Hostkey روسیه : فایرسرور ارائه دهنده سرویس های کولوکیشن و سرور اختصاصی وسرور مجازی و هاستینگ  HOSTKEY روسیه می باشد.راه حل های ابری قابل اعتماد و همچنین خدمات درخواستی  اصلی و خدمات قابل افزودن و اضافی با کیفیت بالا وقیمت رقابتی، با استفاده از دیتاسنترهای مدرن روسی و اروپایی میزبان مشتریان شرکت های بزرگ و خصوصی است.گروه های ما واقع در امستردام هلند و مسکو در روسیه مستقر هستند.به این ترتیب ما در حال ارائه خدمات با کارآمدترین شیوه ها. و ارائه راه کارها وراه حل در کوتاهترین زمان ممکن در هر دو منطقه هست.

شروع قیمت از ۱۸۵۰۰۰ تومان   مشاهده پلن ها

سرور اختصاصی فرانسه

فراسنه یکی دیگر از کشورهای معتبر ارائه دهنده میزبانی وب میباشد.داری دیتاسنترهایی قدرتمند همچون OVH که پینگ پایین آپ تایم بالا  پورت شبکه قدرتمند و آِ پی رایگان در بعضی از  سرویس های از ویژگی های دیتا سنتر OVH می باشد.

سرور اختصاصی هلند

سرور اختصاصی  کانادا

سرور اختصاصی ترکیه

سرور اختصاصی امارت